Dostupné bydlení z prefabrikovaných dřevěných modulů

dostupne-bydleni

Připravili jsme pro Vás koncept modulárního bydlení, který je vhodný pro různé typy projektů včetně developerských, obecního bydlení i pro specializovaná zařízení jako jsou domovy pro seniory či Alzheimer centra. 

Modularita a moderní technologie nám dovolují nabídnout našim klientům flexibilní a efektivní řešení. Panely na bázi dřeva jsou nejen ekologické, ale také poskytují vysokou úroveň přizpůsobitelnosti a rychlosti výstavby.

Rychlá výstavba

Díky opakovatelnosti a prefabrikaci umíme dodat, během krátké doby, cenově dostupné byty na klíč. V řádech měsíců budou bytové jednotky připraveny k nastěhování.

rychla-vystavba-DB

Variabilita

4 velikosti bytových domů vhodných jako samostatně stojící, k vyplnění proluky nebo jako soubor staveb.

varianty-bytovych-domu-dostupne-bydleni

Udržitelnost, enviromentální přístup

Environmentální přístup u bytového domu může zlepšit kvalitu života obyvatel a snížit jeho dopad na životní prostředí. Zahrnuje opatření jako energetickou účinnost, správu odpadů, vodní hospodářství, zelené střechy a fasády.

Efektivní povolovací proces

Již je kompletně zpracována dokumentace pro stavební povolení a projednané i zpracované požadavky požární ochrany. K řešení zbývá pouze pozemek, soulad s územním plánem a napojení na technickou infrastrukturu. Celý proces se tak zkrátí o cca 8-10 měsíců.

Nízká pořizovací cena a provozní náklady

Efektivně navržené technologie zajistí, že spotřeba primární energie bude o více než 20% nižší než je požadavek na budovy s téměř nulovou spotřebou energií. Možnost spolufinancování z dotačních programů.

Cena bytů se pohybuje od 2 mil. Kč.

Kontakt

hello@rootsroofs.cz

+420 731 774 765

 

mapa-2

© 2020 - 2024 Roots & Roofs