Partneři

drevostavitel

DŘEVOSTAVITEL

informační portál

Dřevostavitel.cz je nezávislý informační server se specializací na stavbu a bydlení. Vznikl  jako odpověď na absenci objektivních informací ze světa dřevostaveb na českém internetu. 

KL

KLOBOUCKÁ LESNÍ

lepené hranoly

Lepené KVH a BSH hranoly se vyrábí z kvalitního smrkového dřeva  ve výrobní hale se stabilní teplotou a řízenou vzdušnou vlhkostí. Díky technologiím lepení dřevo v konstrukcích konkuruje betonu a oceli, vyrovná se jim staticky i protipožárními parametry. Navíc je udržitelným materiálem.

isover

SAINT GOBAIN – ISOVER

minerální vaty

Isover je výrobce minerální vaty. Ta je ekologickým izolantem přírodního původu. V kombinaci se dřevem je ideální pro zajištění tepelné a zvukové izolace stavby i jako protipožární ochrana. Navíc je zdravotně zcela nezávadná.

rigips

SAINT GOBAIN – RIGIPS

protipožární desky

Sádrokartonové protipožární desky od firmy Rigips jsme zvolili hned z několika důvodů. Prvním je zřejmá protipožární funkce. Dalším důvodem je technologie Activ‘Air®, která prokazatelně pohlcuje až 70% formaldehydu. Ten se ve větší či menší míře vyskytuje ve všech interiérech. V neposlední řadě je důvodem také aspekt využívání recyklovaných materiálů při výrobě desek a díky řízenému třídění na staveništi a opětovné recyklaci jejich další návratnost do výrobního procesu.

WAV

WAVIN

plastové potrubní systémy

Společnost Wavin je předním dodavatelem udržitelných výrobků a řešení pro vodovodní, odpadní a kanalizační systémy, odvodnění střech, hospodaření s dešťovou vodou, vytápění, chlazení a mechanické větrání. 

MAP

MAPEI

stavební chemie

Dnešní stavby už si snad ani neumíme představit bez produktů společnosti Mapei. Jejich vysoce kvalitní výrobky s dlouhou životnostní jsou ohleduplné k planetě i lidem. Produkty Mapei využíváme především v koupelnových modulech, kde zajistí naprosté bezpečí dřevěné konstrukce před vniknutím vlhkosti.

SIKO

SIKO

koupelny

Společnost Siko je největším a nejdostupnějším koupelnovým studiem v České republice. V jejich nabídce naleznete nepřeberné množství  obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů.

SOU

SOUKUP MACHINERY

výrobní linka

Panely na bázi dřeva vyrábíme v kontrolovaném prostředí výrobní haly za pomoci technologie Soukup. Disponujeme moderní výrobní linkou opatřenou automatickou příčnou pilou, multifinkčním portálem PONTEC, klasickými i sklopnými montážními stoly a transportérem. V zakladači čekají hotové panely, než budou odvezeny na stavbu ve svislé poloze. Nahlédněte do naší výrobní haly.

SEMA

SEMA

software

Před samotnou výrobou panelů je potřeba zpracovat výrobní dokumentaci. K tomu nám slouží software SEMA, který umožní i 3D modelaci a CNC opracování řeziva na přesné rozměry. Každý kus pak přesně zapadne na své místo.

Kontakt

hello@rootsroofs.cz

+420 731 774 765

 

mapa-2

© 2020 - 2024 Roots & Roofs