Partneři

isover

SAINT GOBAIN – ISOVER

minerální vaty

Isover je výrobce minerální vaty. Ta je ekologickým izolantem přírodního původu. V kombinaci se dřevem je ideální pro zajištění tepelné a zvukové izolace stavby i jako protipožární ochrana. Navíc je zdravotně zcela nezávadná.

rigips

SAINT GOBAIN – RIGIPS

protipožární desky

Sádrokartonové protipožární desky od firmy Rigips jsme zvolili hned z několika důvodů. Prvním je zřejmá protipožární funkce. Dalším důvodem je technologie Activ‘Air®, která prokazatelně pohlcuje až 70% formaldehydu. Ten se ve větší či menší míře vyskytuje ve všech interiérech. V neposlední řadě je důvodem také aspekt využívání recyklovaných materiálů při výrobě desek a díky řízenému třídění na staveništi a opětovné recyklaci jejich další návratnost do výrobního procesu.

sulko

SULKO

okna

Firma SULKO nám dodává okna v profilu REHAU Synego. Jedná se o profil, který je ze značného podílu vyroben z recyklovaných plastů. PVC je navíc možné recyklovat až 7x, okna tak mohou být v budoucnu rozmontována a znovu sloužit jako zdroj pro další výrobu. Konstrukce oken navíc přispívá k celkové izolaci domu a tím šetří náklady na energie.

stavmat

STAVMAT

stavební materiály

Již dlouhodobě je naším partnerem STAVMAT. Dodává nám stavební materiály a pomáhá nám snižovat uhlíkovou stopu našich staveb. Díky síti více než 60 prodejen je mnohem snazší zajistit materiály pro stavbu co nejblíže její realizaci.

solidsun

SOLIDSUN

fotovoltaické elektrárny

Naše stavby mají nízkou energetickou náročnost a to i díky využívání sluneční energie. Se SolidSun spolupracujeme na zajištění fotovoltaických elektráren pro naše stavby. Jejich řešení na klíč zahrnuje i sjednání dotace či pojištění.

Kontakt

hello@rootsroofs.cz

+420 731 774 765


mapa-2

© 2020 Roots & Roofs