Stínící technika

venkovni-zaluzie

Naše společnost Roots & Roofs se nově rozšířila o divizi stínící technikyS důrazem na kvalitu, inovaci a elegantní design, přinášíme širokou škálu stínících systémů a řešení nejen pro váš domov, ale i pro komerční a veřejné budovy. Naše produkty jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a pohodlí. 

S Roots & Roofs můžete očekávat prvotřídní služby, spolehlivost a péči o každý detail. Jsme tu, abychom vám pomohli vytvořit dokonale útulný prostor, který odráží váš jedinečný styl.

Žaluzie

Široká nabídka venkovních žaluzií v provedení Standard nebo PRO uspokojí i nejnáročnější klientelu. S rozšířeným vybavením a elektrickým ovládáním propojitelným s chytrou domácností, vám žaluzie poskytnou optimální kombinaci elegance, funkčnosti a pohodlí. 

zaluzie-PRO-venkovni

Rolety

Stejně jako žaluzie i venkovní rolety snižují tepelné ztráty v zimě a ochlazují interiér v horkých letních dnech. Také poskytují ochranu proti hluku, povětrnostním podmínkám a nežádoucím pohledům. Mohou však také sloužit jako bezpečnostní prvky, které chrání domov před vloupáním a neoprávněným vstupem.

IMG-1974

Screeny

Screeny blokují sluneční paprsky a snižují pronikání tepla do interiéru, je však zachován průnik světla a výhled ven. Jsou vhodné k zastínění oken nejen v exteriéru, ale i v interiéru, kde jako designový prvek elegantně doladí celý prostor. Uplatnění najdou také na terasách a balkónech.

screen-venkovni-stineni

Sítě proti hmyzu

Ať už si zvolíte jakýkoliv typ okenních sítí, rámové, posuvné, rolovací nebo plisé, vždy vám je dodáme v nejvyšší kvalitě.

plise-sit-prozi-hmyzu

Kontaktujte nás

Rádi vám pomůžeme vybrat optimální řešení zastínění, zanechte nám svůj kontakt.

Ing. Kateřina Hrochová

obchodní asistentka

katerina.hrochova@rootsroofs.cz


    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    © 2020 - 2024 Roots & Roofs